Jádrové vrtání Suze

Topení


Firma SUZE potrubí nabízí vše, co budování nového nebo oprava stávajícho topení obnáší. Dodávka a instalace kotlů, dodávka a instalace podlahového topení, radiátorového topení, stěnového topení. Samozřejmostí jsou i opravy veškerého topenářského zařízení v domě, bytě, kanceláři či firmě. Pokud

Nabízíme:

  • montáž radiátorů (zahraniční i tuzemští dodavatelé)
  • návrh a realizace rozvodů (plastové, kovové, z mědi)
  • montáž podlahového topení
  • návrh a montáž regulačních systémů topení
  • realizace plynových kotelen i kotelen na tuhá paliva

Podlahové topení

Nabízíme oba nejčastější druhy podlahového vytápění. Elektrické i teplovodní. Využitím efektu sálání velké plochy je možné udržovat ve vytápěné místnosti chladnější vzduch o cca  2° - 3°C oproti stejné místnosti s klasickým radiátorovým vytápěním, při stejném pocitu tepelné pohody. Úspora energie činí 12 – 18%.
Podlahové vytápění lze instalovat do renovovaných i nových betonových podlah, přičemž zákazníka nic neomezuje ve výběru konečné úpravy podlahy. Může použít všechny materiály, jako je dlažba, koberec, plovoucí podlaha, dřevo. Abychom zabránili úniku tepla směrem dolů a zajistili tak co nejúspornější provoz podlahového vytápění, je nezbytně nutné odizolovat podlahu pod topnými kabely.

Radiátorové topení

Dodáváme a montujeme desková i trubková otopná tělesa vhodná do novostaveb, rekonstruovaných objektů, kanceláří, bytů i průmyslových staveb. Typ, provedení, velikost a umístění deskového otopného tělesa určuje jeho tepelný výkon. Návrh a výpočet velikostí a rozmístění radiátorů navrhujeme, počítáme a nakonec i realizujeme. Navrhujeme i celý regulační systém pomocí ventilů a termostatů.

Stěnové topení

Stěnové vytápění funguje na podobném principu jako podlahové vytápění. Stěnové vytápění využívá relativně vysoké teploty povrchu stěn a produkuje rovnoměrnou teplotu vzduchu, která může být výrazně nižší než např. při vytápění topnými tělesy. Tak je možno se stěnovým topením dosáhnout tepelné pohody při nižší spotřebě energie.

Reference:

Servis a údržba veškeré technologie plaveckého bazénu v Liberci, Jedličkův ústav v Liberci,
Drobní stavebníci rod. domků.

Používáme komponenty těchto dodavatelů:

Radiátory: Vogel-Noot, Radik, Purmo, Kalor, Likon, Minib a další.
Kotle: Chaffoteaux, Rendamax, Geminox, Immergas, Viadrus, Dakon, Verner, Ariston,
Atmos, Vailant, Buderus a další.
Podlahové-stěnové topení: Schutz, Rooth, Cosmo Flex, Ivar, Uponor, Giacomini, Rehau a další.

 

V případě zájmu o konkrétní cenovou nabídku nás kontakuje pomocí poptávkového formuláře nebo telefonicky

 

Aktuální čas

Ulti Clocks content