Jádrové vrtání Suze

Hlavní stránka Anhydritové podlahy

Anhydritové podlahy

Anhydritové lité podlahy jsou moderní a velmi oblíbený druh podlahové krytiny. Výhodou je rychlá pokládka vyplývající z kvalitní použité směsi. Anhydritové lité podlahy jsou vhodné pro rodinné domky, byty, administrativní budovy a průmyslové stavby. Díky svým vlastnostem jsou pak zvláště vhodné pro podlahové topení. 

Co je to Anhydrit?

Anhydrit je potěr na bázi vápenatého sulfátu s vysoce hodnotným pojivem a dozorovanou jakostí podle DIN 4208 a minerálními látkami taktéž s dozorovanou jakostí.
Díky vynikajícím tekutým vlastnostem se rozlévá sám a chová se samonivelačně. Potěry se vyznačují především homogenní a pevnou strukturou, rovným a hladkým povrchem, který představuje optimální podklad pro všechny běžné užitné plochy.

Anhydritové lité podlahy se vyrábějí na základě schválené receptury pomocí přesného dávkovacího zařízení.

Cena anhydritové lité podlahy

Cena závisí na mnoha faktorech. Na poloze a umístění stavby, na celkové podlahové ploše, na tlouštce požadované vrtsvy. Proto nelze stanovit univerzální ceník, ale na požádání Vám rádi  pošleme podrobnou cenovou kalkulaci dle vaší specifikace, včetně časové náročnosti a použitých materiálech. Vážíme si našich zákazníků a dokážeme pružně řešit i speciální požadavky.  

Používáme materiály výhradně těchto dodavatelů:

Baumit, Knauf a Cemix. 

 

 

V případě zájmu o konkrétní cenovou nabídku nás kontakuje pomocí poptávkového formuláře nebo telefonicky

 

Aktuální čas

Ulti Clocks content